Вівторок, 12 квітня 2011, 20:37

Годівниці для фідера

До рибалки на фідер потрібно мати широкий набір годівниць для різних умов лову. Для стоячої води, для швидкої і повільної течії застосовуються різні типи годівниць. Декілька годівниць можна спокійно "відстрелити" за одну риболовлюна фідер, особливо на етапі освоєння фідера. Так що їх запас це невід'ємна частина спорядження фідеріста.

Розглянемо основні характеристики годівниць для фідера.

Набивання годівниці фідера

 

Профіль годівниці для фідера.

Кругли годівниці для фідера, мають добрі польотні характеристики і підходять більше до стоячої води.

Трикутні годівниці для фідера краще тримаються на течії. Не дарма, є такий вислів: "Чим сильніше течія, тим трикутнішою має бути годівниця для фідера".

Трикутна годівниця для фідера

Годівниці для фідера з квадратним профілем є більш універсальними і у продажу вони представлені найдобріше.

годівниці для фідера

Вага годівниці для фідера.

Під час рибаловлі на фідер доводиться постійно витягувати і закидати годівницю, час між закиданнями може складатись усього декілька хвилин. Усе це призводить до чималого навантаження на котушку фідера, особливо при виведенні риби.

Вагу годівниці підбирають мінімальну, таку щоб після закидання годівниця зупинилася в потрібному місці або після пари оборотів по дну. Для фідера в основному застосовуються годівниці вагою від 40 до 120 грамів. Для стоячої води годівниці до 60 грам, а більша вага для течії. Вага грузил і годівниць може вимірюватися в унціях: 1 унція = 28,35 г.


Закритий і відкритий тип годівниці для фідера.

В оснащенні для фідерної ловлі можуть використовуватися різні годівниці. У закритої годівниці на одній стороні стоїть заглушка, яка уповільнює процес вимивання підгодівлі під час лову на фідер. Такий тип годівниць виправдовує себе при додаванні в підгодівлю тваринних компонентів (опаришів, мотиля), при недостатній клейкості підгодівлі і при сильній течії. Закрита заглушка дає додатковий опір при витягуванні снасті. І чи варто так побоюватися швидкого вимивання нашої підгодівлі для фідера? Наше завдання підгодувати рибу, для цього закидання робляться приблизно кожні 7-15 хвилин.

За цей час підгодівля повинна встигнути вимитися повністю з годівниці для фідера. Раджу вам користуватися тільки відкритими годівницями під час рибалки на фідер.


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Головна сторинка |   Карта сайту  |
Використання матеріалів сайту тільки з активним гіперпосиланням на сайт http://feeder.in.ua