Неділя, 17 квітня 2011, 22:18

Риболовецькі вузли для повідців. Яка міцність?

Міцність вузла повідця для фідера

 

Рибалка на фідер відрізняється необхідністю в'язки великої кількості повідців різної довжини і діаметрів. Якою міцною не буде ліска від виробника, на кінцеву міцність повідця впливає цілий ряд чинників.

Наприклад, вимір міцності ліски проводиться в сухому стані, при вологості у приміщенні 50%. Але вже на риболовлі міцність мокрої ліски повідця падає до 30% залежно від її якості.

Додамо сюди умови і терміни зберігання, умови використання, і нарешті сам риболовецький вузол, вибраний для прив'язки поводків. 

Риболовецький вузол.

Порівняльна міцність вузлів

Вибору оснащення для фідерної ловлі присвячена окрема стаття, тепер прийшла черга визначити вузол, у якого максимальна міцність і не висока складність.

Будь-який риболовецький вузол для повідця зменшує його міцність від 10 до 50 відсотків. Якщо вузол надійний, то при випробуванні на розрив повідця, ліска може рватися на цілому відрізку, а не на вузлі.

У приведеній таблиці (кликніть щоб збільшити) показані різні риболовецькі вузли для повідців, поряд із зображенням показані відсотки міри міцності вузла по відношенню до ліски. Зрозуміло, що якщо ліска витримує 5 кг, а міцність вузла рівна 50%, то це означає, що риболовецький вузол обірветься або розв'яжеться при навантаженні близько 2,5 кг

Як бачимо риболовецький вузол, який ми використовуємо, робить істотний вплив на міцність наших повідців для фідера, і залишається тільки вибрати необхідний в потрібній ситуації.

 

Риболовецький вузол

 

 

 

Риболовецький вузол "клінч" має найбільшу міцність і дуже простий.

 

 

 

 

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Головна сторинка |   Карта сайту  |
Використання матеріалів сайту тільки з активним гіперпосиланням на сайт http://feeder.in.ua