Субота, 26 листопада 2011, 19:58

Робимо годівниці для фідера своїми руками

Фідерні годівниці

Продовжуємо цикл статей присвячених виготовленню годівниць для фідера своїми руками. Сьогоднішня стаття описує ще один метод створення цього важливого елементу для фідерної ловлі. Цей спосіб простий, але вимагає деякого досвіду роботи з паяльником і припоєм.

 

Отже, що ж нам буде потрібно для роботи. Необхідний матеріал і інструменти самі звичайні при виготовленні годівниць для фідера. Нестандартним є тільки використання паяльника і припою.

необхідний інструмент

Грузила для годівниці

Необхідний інструмент та матеріали:

  • - Грузила. Грузила для годівниці можуть бути найрізноманітніші. Через брак нормальних умов для плавлення свинцю, я використовую покупні грузила. Ловлю в основному на ставках та озері, то і маса моїх годівниць не становить більше 30 грамів. Ви можете використовувати будь-який відповідний покупний вантаж або виплавлену самостійно свинцеву пластину;
  • - Сітка. Як ми вже говорили, при виготовленні годівниці буде використана пайка. Це висуває додаткову вимогу до якості сітки. Підійде оцинкована сітка без іржі. Хороша сітка повинна блищати. Ячійка сітки повинна підходити для фідерної кормушки (я використовую 6 на 6 мм.);
  •  - Дріт. Дріт для кріплення вантажу підійде мідний або сталевий. Перед паянням його потрібно обробити флюсом;
  • - Паяльник (будь-який відповідний);
  • - Припій (флюс);
  • - Кусачки, плоскогубці;
  • - Ножиці по металу.

На своєму шляху фідеріста я використовував багато методик виготовлення годівниць. Згоден, що пропонований нижче опис, не найкращий для виготовлення годівниць. На сторінках інтернету і конкретно на сайті feeder.in.ua можна знайти способи виготовлення годівниць і простіше і складніше. Але справжній рибалка, як і на самій риболовлі, так і на етапі підготовки до неї не повинен зупинятися на досягнутому. А намагатися шукати більш кращі методи виготовлення годівниць для фідера, найбільш підходящі до його умов лову, або до здібностей рибалки майструвати що небудь.

Маючи сітку, підходящі грузила і бажання, не складе труднощів зробити годівницю для фідерної ловлі. Можна просто прикрутити вантаж дротом. Але я все таки прийшов до висновку, що краще буде якщо сітку попередньо спаяти і пропояти дріт який кріпить грузило.

Відрізаємо сітку для годівниціНасамперед підготуємо форму з сітки з відповідною ячійкою. Для цього зручно використовувати дерев'яний брусок. Вирізаємо необхідний шматочок сітки і згинаємо навколо бруска.

Надаємо сітці необхідну формуОтримуємо ось таку полуціліндрічну форму з плоскою стороною для кріплення грузила.

Края сітки щільно докладаємо один до одного і, утримуючи їх (можна використовувати зажим), починаємо процес пайки. Обробляємо флюсом і спаюєм.

Готова форма для годівниці до фідераВідрізаємо шматок підходящого дроту і робимо в його центрі скрутку. Виходить петелька для кріплення карабинчика. Можна відразу протягнути вертлюжок.

На годівниці робимо петельку для вертлюжкаТепер, кінцями дроту кріпимо грузило, і також пропоюємо для кращої міцності.

Кріпимо вантаж до годівниці і пропоюємо

Груз може бути різним

У підсумку отримуємо ось такі, на мій погляд, цілком акуратні годівниці для фідера. Причому, зроблені своїми руками, а це означає, що процес риболовлі буде ще більш приємним. У моєму випадку саме так і відбувається. На риболовлі намагаюся використовувати саме свої годівниці, вони мені здаються більш вдалими.

Готова фідерна годівниця зроблена своїми рукамиСам процес виготовлення для мене проходить у кілька етапів. Зазвичай роблю десяток годівниць. Нарізаю сітку. Потім згинаю її, і акуратно пропаїваю місце з'єднання.

В результаті у мене є десяток готових форм. Залишається тільки приробити до них вантаж. Половину роблю з більшим вантажем, а половину з меншим. У результаті кілька рибалок можна буде бути спокійним за наявність годівниць в моєму арсеналі.

Схожі статті:

Один з найпростіших методів виготовлення годівниць для фідера

Як зробити фідерні годівниці своїми руками


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Головна сторинка |   Карта сайту  |
Використання матеріалів сайту тільки з активним гіперпосиланням на сайт http://feeder.in.ua