Четвер, 14 квітня 2011, 22:47

Фарбуємо риболовецькі грузила

Подготавливаем необходимые компоненты

Фарбування порошковою фарбою

 Для фарбування риболовецьких грузил нам знадобляться такі компоненти: порошкові фарби, пальник, сито. Риболовецькі грузила необхідно буде встановити на щось (у моєму випадку електроди, можна використати затиск), для зручного розігрівання і фарбування.

Звичайно, усі рибалки бачили у продажу фірмові риболовецькі грузила. Акуратна форма і фарба - усе це добре. Ось тільки ціна на ці риболовецькі грузила не радують. Як правило за одну риболовлю можна спокійно втратити декілька риболовецьких грузил, та їх купівля може обійтися в чималу суму.

Рыболовные грузилаБагато рибалок виготовляють грузила для риболовлі в домашніх умовах. Для цього створюється потрібна форма для лиття риболовецьких грузил, розплавляється свинець, заливається у форми, і потрібні риболовецькі грузила готові. Під час застигання грузил, можна вставляти колечка, трубочки для монтажу оснащення, або просвердлювати необхідні отвори після застигання.

Нові свинцеві риболовецькі грузила мають яскравий блиск, а це може сполохати обережну рибу. Тільки після декількох риболовль їх забарвлення стає бляклим і непомітним.

Але на стадії виготовлення грузил для риболовлі, зовсім неважко надати їм потрібне забарвлення. Не забуватимемо: у риб нюх набагато сильніше чим у людини і будь-який незнайомий хімічний запах викликає побоювання. Якщо фарбувати грузила автомобільною грунтовкою або фарбою з балончика, то запах від таких риболовецьких грузил вивітрюватиметься місяцями. І фарба для фарбування має бути особлива.

З появою порошкової фарби і пальника зробити будь-яке забарвлення зовсім не складно. За один раз можна обробити декілька десятків грузил, що цілком вистачить на риболовецький сезон.

 

Отже, що таке порошкова фарба?

Порошкова фарба - екологічно чиста технологія отримання високоякісних декоративних і декоративно-захисних полімерних покриттів. Спеціальний порошок з полімерів наносять на забарвлювану поверхню предмета спеціальним методом рівномірним шаром, після чого нанесений шар порошку нагрівають до температури 150-200 градусів з подальшим формуванням рівномірного суцільного фарбування. Через відносно високу температуру полімеризації фарбують в основному метал і скло.

Для фарбування риболовецьких грузил порошкова фарба - це то що потрібно. Метод забарвлення грузил для риболовлі, який наводиться нижче простий і займе трохи часу. Головне підібрати порошкову фарбу яка надасть риболовецьким грузилам необхідне маскувальне забарвлення.

Отже, нам потрібна порошкова фарба і пальник.

Разогреваем грузик горелкой и посыпаем краскойПеред роботою грузила необхідно знежирити, для цього підійде рідина для зняття лаку або очищений бензин.

Риболовецький важок нагріваємо полум'ям на відстані 10-20 см Потрібно щоб добре прогрілися усі сторони грузила, але не почався процес плавлення. 

Після прогрівання, грузило обсипаємо порошком (я використовую друшляк для рівномірного покриття). Порошкова фарба відмінно пристає до гарячої поверхні риболовецького грузила. Можна просто обволікати риболовецьке грузтло у фарбі, або посипати порошок з руки.

Снова обдаем пламенем наше грузило
Тепер знову розігріваємо наше грузило, але вже покрите порошковою фарбою. Фарба починає рівномірно розтікатися по поверхні. Кладемо грузило для охолодження. І приступаємо до наступного грузила.

доработка
Далі можна допрацювати грузило залежно від його майбутнього застосування. Просвердлюємо отвір.

Готовые грузилаІ вставляємо у грузило трубочку для ковзаючого монтажу.

Отримуємо ось такі симпатичні риболовецькі грузила, що не поступаються виробам від відомих брендів. А вартість грузил виходить набагато менша.

Фарба не лише маскує грузило, але і не дає окислюватись свинцю при контакті з водою, а це не маловажно для екології наших улюблених водойм. Цікаве забарвлення грузил виходить при поєднанні різної порошкової фарби. Наприклад чорну із зеленою, сіркою. Тут вже діло вашого смаку.

Можна усе це виконати і в духовці. Прогріваємо духовку з риболовецькими грузилами, витягуємо їх і обволікаємо в порошковій фарбі. Потім знову в духовку для другого прогрівання. Але перший варіант фарбування грузил швидший, і при цьому візуально контролюється процес фарбування.


различный окрас грузил

различный окрас грузил

различный окрас грузил

Ось відео урок по фарбуванню риболовецьких грузил від американського колеги:

 

 

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Головна сторинка |   Карта сайту  |
Використання матеріалів сайту тільки з активним гіперпосиланням на сайт http://feeder.in.ua