П'ятниця, 09 грудня 2011, 18:01

Виготовлення фідерних годівниць в домашніх умовах

У цій статті вчимося виготовляти фідерні годівниці
 

Сайт feeder.in.ua продовжує цикл статей присвячених самостійному виробництву фідерних годівниць своїми руками. Сьогодні пропоную вам простий метод виготовлення годівниць, який не вимагатиме від вас ні навичок пайки, ні слюсарних навичок, що були бажані в попередніх статтях на нашому сайті.

 
Субота, 26 листопада 2011, 19:58

Робимо годівниці для фідера своїми руками

Фідерні годівниці

Продовжуємо цикл статей присвячених виготовленню годівниць для фідера своїми руками. Сьогоднішня стаття описує ще один метод створення цього важливого елементу для фідерної ловлі. Цей спосіб простий, але вимагає деякого досвіду роботи з паяльником і припоєм.

 

 
Понеділок, 07 листопада 2011, 20:48

Саморобні годівниці для фідера

Годівниці для фідедра


Після невеликої паузи в оновленні сайту, пропонуємо вашій увазі чергову статтю в рубрику «Робимо самі». Як вже стало зрозуміло з назви, сьогоднішня стаття буде присвячена саморобному виготовленню годівниць для фідера. Причому цей метод виготовлення простий і підійде багатьом рибалкам-фідерістам.

 

 
П'ятниця, 26 серпня 2011, 22:20

Футляр для повідків

Повідківниця для фідераПродовжуємо публікувати нові статті у рубриці «Робимо самі». Сьогоднішня стаття для любителів майструвати рибальське приладдя своїми руками.
Футляр для повідків - один з необхідних атрибутів для лову на фідер. Зручність перевезення повідків, сортування по довжинах і діаметрам ліски дають повідківниці почесне місце серед рибальського спорядження.
У продажу є готові поводочніци від відомих виробників і китайські, недорогі моделі. Але багато любителів рибної ловлі використовують для цих цілей всілякі пристосування з підручних засобів. Від стандартних мотовил з  пінопласту до сумочок для дисків.
У цій статті буде описаний оригінальний спосіб виготовлення повідківниці з упаковки від чіпсів.

 
Четвер, 23 червня 2011, 20:53

Годівниці для фідера своїми руками 

фідерні годівниціСьогоднішня стаття в рубриці «Робимо самі», присвячена дійсно тим, хто любить і може робити рибальські снасті своїми руками. Цією статтею ми починаємо такий великий розділ виробництва снастей для фідера як: створення фідерних годівниць своїми руками.

Наведений нижче спосіб виготовлення фідерних годівниць, може здатися важким, вимагає необхідность наявності досить складної технології. Але, як підказує життя, на Україні умільців багато, і для них це не така вже складна справа.
А зумівши своїми руками відлити форму вантажу для фідерної годівниці, ви забезпечите себе і своїх друзів, міцними й дешевими снастями для фідера.

 
Четвер, 14 квітня 2011, 22:47

Фарбуємо риболовецькі грузила

Подготавливаем необходимые компоненты

Фарбування порошковою фарбою

 Для фарбування риболовецьких грузил нам знадобляться такі компоненти: порошкові фарби, пальник, сито. Риболовецькі грузила необхідно буде встановити на щось (у моєму випадку електроди, можна використати затиск), для зручного розігрівання і фарбування.

 


Головна сторинка |   Карта сайту  |
Використання матеріалів сайту тільки з активним гіперпосиланням на сайт http://feeder.in.ua