Середа, 25 січня 2012, 22:35

Як насадити кукурудзу на гачок?

Варена кукурудза для риболовлі
Зерна вареної або баночної кукурудзи є одними з найпопулярніших насадок для лову риби. Як це не дивно, але від деяких рибалок, особливо це стосується початківців, доводиться чути таке запитання: «Як правильно насаджувати кукурудзу на гачок?».
Для бувалих рибалок таке питання може здатися дитячим. Але не будемо забувати, що в рибній ловлі дрібниць не може бути, і від правильного способу наживлення тієї чи іншої насадки може залежати успішність всієї рибалки. У сьогоднішній статті розглянемо способи насадження кукурудзи і проілюструємо їх.

На нашому сайті була ціла стаття, присвячена кукурудзі для риболовлі, де ми розглянули способи варіння кукурудзи і відмінність вареної кукурудзи від баночної. Тепер прийшла черга детальніше поговорити про спосіб насадки кукурудзи.

Здавалося, що може бути простіше: беремо зерно кукурудзи і насаджує на гачок. Але й тут є свої підводні камені. Розглянемо варіанти насадки кукурудзи ретельніше:

Насадка з одного зерна кукурудзи

Одне зерно кукурудзи
Такий варіант використовується для лову риби невеликий (плотва, підлящик, густера ...). Відповідно і гачок підбирається маленький, номером від 16 до 20, залежно від розміру риби і від розміру самих зерен кукурудзи.
Як бачите, способів насадження зерен кілька. Але в будь-якому випадку не забувайте, що жало гачка повинно вільно стирчати з кукурудзи. При кожній конкретній риболовлі необхідно знайти свій спосіб насадження. Це може бути і проколювання краєчка зерна, проколювання через бік на середину або через середину набік, поперечне проколювання. Вибираючи з цих варіантів, можна знайти найбільш зацепісте на даний момент.


Насаджуємо кілька зерен на гачок

Чотири зерна кукурудзи на гачкуДва зерна

Це, напевно, найпоширеніший варіант при використанні кукурудзи.
Іноді доводиться чути запитання: як на маленький гачок № 16-18 насаджувати відразу кілька зерен кукурудзи? Для цього не слід протягувати гачок через все зерно, а краще зачепити його за краєчок, за саму шкурку або за верх зерна. Залежно від розміру гачка можна насаджувати від 2-х зерен до 6-ти або навіть 8-ми.
Краще, коли зерна будуть насаджені по-різному, це додасть нашій насадці більш «природний» вигляд. Хороший короп, буває, з великим інтересом ставиться до гірлянди кукурудзяних зерен. А при лові карася можна насаджувати 2-3 зерна.


Бутерброд з опариша та кукурудзи

Опариш і кукурудза на гачкуОпариш за останні роки став, мабуть, найпопулярнішою наживкою для риболовлі. В основному він використовується при лові ляща. Але за неактивному клюванні можна поліпшити свої шанси на успіх, використовуючи різні поєднання насадок. Наприклад, насаджуючи на гачок опаришів і зерно кукурудзи.
Тут порядок насадки може бути різний. Зазвичай цепляють 1-2-3 опариша і потім зерно кукурудзи. Якщо розмір гачка дозволяє, то після кукурудзи можна ще насадити опариша, як показано на фото. Але при дуже слабкому клюванні розміщення і порядок насадки на гачку можуть відігравати важливу роль. Так що в такому випадку потрібно давати волю експериментам. Чим клювання риби активніше, тим порядок насадки і форма бутерброда будуть менш значущі.


Бутерброд з черв'яка і кукурудзи

Ще одне класичне поєднання рослинної і животної насадки. Бутерброд з черв'яка і кукурудзи може залучити будь-яку рибу і спрацювати в будь-який час року. Тут можуть бути різні варіанти наживлення: один невеликий хробак і одна кукурудза, дві кукурудзи і хробак і т.д. Я найчастіше роблю так: насаджую 1-2 зерна кукурудзи, а потім хробака. Лящ, карась, короп, густера і тарань - ось що ловиться на таке поєднання постійно.

Дивитьсь також відео "Як насадити зерно кукурудзи на гачок"

Коропова риболовля на кукурудзу

Читайте також:

Мамалига для риболовлі

Підгодівля для фідера

 

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Головна сторинка |   Карта сайту  |
Використання матеріалів сайту тільки з активним гіперпосиланням на сайт http://feeder.in.ua