П'ятниця, 13 квітня 2012, 21:59

Перловка для риболовлі

Перловка для риболовлы

Опариш, кукурудза, хробак і перловка - найпоширеніші насадки серед наших рибалок. Якщо перші три прийнято купувати в готовому вигляді, то з готовою риболовної перловкою у більшості не склалося. І каструля з термосом залишаються по колишньому помічниками рибалок, які віддають перевагу цим зернам ніж всякої іншої насадці. Як краще приготувати «перли» для риболовлі: за допомогою запарювання або варіння? Давайте розглянемо основні рецепти та рекомендації для її приготування.

 
Середа, 25 січня 2012, 22:35

Як насадити кукурудзу на гачок?

Варена кукурудза для риболовлі
Зерна вареної або баночної кукурудзи є одними з найпопулярніших насадок для лову риби. Як це не дивно, але від деяких рибалок, особливо це стосується початківців, доводиться чути таке запитання: «Як правильно насаджувати кукурудзу на гачок?».
Для бувалих рибалок таке питання може здатися дитячим. Але не будемо забувати, що в рибній ловлі дрібниць не може бути, і від правильного способу наживлення тієї чи іншої насадки може залежати успішність всієї рибалки. У сьогоднішній статті розглянемо способи насадження кукурудзи і проілюструємо їх.

 
Неділя, 25 грудня 2011, 13:32

Як робити прикормку для фідера?

 Підгодівля для фідера

Підгодівля - це один з найважливіших компонентів у фідерної ловлі. Її склад, співвідношення компонентів і якість замісу можуть зробити виїзд на риболовлю вдалим чи навпаки перетворити його на порожню трату часу. Звичайно, сам виїзд на природу, вже відмінний відпочинок для будь-якої людини, але для рибалки, а особливо такого «просунутого» як фідеріст, не властиво повертатися додому без запланованого улову. У цій статті спробуємо з вами розібратися, якими властивостями повинна володіти хороша прикормка для фідера і як нам з вами домогтися її потрібних якостей.

 
Понеділок, 16 травня 2011, 19:36

Мамалига для риболовлі.

 Риболовна мамалига У цій статті ми розглянемо один з кращих рецептів приготування кукурудзяної каші (мамалиги) для риболовлі.

Мамалига має яскравий колір, відмінний запах і смак. Годиться для лову таких риб як: короп, сазан, лящ, карась, язь, плотва, краснопірка, головень. Завдяки своєму яскравому кольору іноді може бути об'єктом уваги навіть окуня.

На рибальських форумах можна знайти багато рецептів приготування мамалиги, але у приводиться нижче рецепта є головні переваги:
висока щільність мамалиги, що дозволяє використовувати її і як насадка і як підгодовування на пружині;
ніяких брудних каструль і підгореним днища;


 
Середа, 04 травня 2011, 18:36

Кукурудза - насадка для риболовлі


Баночна кукурудза для риболовлі

Зерна кукурудзи, нарівні із земляними черв'яками і опаришами, є найпоширенішими насадками для риболовлі на річках і озерах України.

До смачної, з хорошим запахом і яскравим кольором кукурудзі не байдужа більшість риб в наших водоймах. Найголовніші її любителі це, мабуть, короп і карась, але і лящ, плітка, лінь, голавль, товстолобик, густера, тараня і червонопірка також не проти поласуватись цим злаком. Навіть хижа риба буває іноді не байдужа до цих яскравих зерен.

Найпопулярніша серед рибалок, за рахунок своєї доступності, це баночна кукурудза, але також широко використовують варені зрілі зерна кукурудзи і свіжу молочну кукурудзу.

Кукурудза - рослинна насадка що має відмінні характеристики:

  • - має прекрасний запах, колір і смак, які так подобаються рибі;
  • - завжди є у продажу в практично будь-яких магазинах;
  • - відмінно тримається на гачку і на волосі;
  • - до кукурудзи можна застосовувати різні ароматизатори (що дає широкі можливості в підгодовуванні риби);
  • - при варінні зерен кукурудзи можна добитися різної міри м'якості;
  • - низька вартість такої насадки.
 
Середа, 13 квітня 2011, 22:49

Фідерна підгодівля для ляща

Підгодівля для ляща

Два варіанти недорогих і простих підгодівель для ляща та будь якої білої риби:

Варіант 1 підгодівлі для фідера:
- панірувальні сухарі (30 %),
- мелені зернові (кукурудза, овес, горох - 30 %),
- висівки (15 %).
- в якості ароматної добавки успішно застосовую злегка підсмажене і перемелене насіння соняшнику (25 %).
- до отриманого об'єму додаю сухе молоко з розрахунку 10 г на 100 г суміші.

 
Середа, 13 квітня 2011, 22:30

Підгодівля для фідера 

(універсальна і перевірена не раз)

Заміс підгодівлі до фідера на 10 кг:Підгодівля для фідера

1. Комбікорм тваринницький - 2 кг; 

2. Макуха (макуха соняшнику) - 1,5 -2 кг (Можна купити на ринку вже мелену. Вона звичайно повинна мати яскравий запах насіння, але на деяких маслоробнях застосовують новий спосіб віджимання і макуха йде практично без запаху. Замість неї можна використати мелене смажене насіння);

3. Кукурудзяна крупа - 1 кг (відмінно працює на далеких дистанціях, не розчиняється у воді і збирає рибу по шлейфу);

 


Головна сторинка |   Карта сайту  |
Використання матеріалів сайту тільки з активним гіперпосиланням на сайт http://feeder.in.ua