П'ятниця, 13 квітня 2012, 22:41

Риболовля на годівницю метод.

Популярна годівниця для коропа при відсутності течії.

МетодЯкщо дивитися відео присвячене ловлі на фідер в Європі, то не можна не помітити, що у західних рибалок годівниця «метод» дуже популярна. Пояснюється це тим, що європейці ловлять на доглянутих водоймах, озерах та водосховищах, де рибу або годують і розводять спеціально, або дбайливо до неї відносяться, через що її популяція і розміри дуже високі. І саме в таких умовах годівниця метод має ряд переваг перед закритою сітчатою годівницею. Давайте подивимося чому це саме так.

 
Четвер, 09 лютого 2012, 21:09

Використання Feeder Gum (Power Gum) на фідері

Оснащення для фідера з гумою

 C моменту появи на прилавках магазинів риболовних фідерних амортизаторів Feeder Gum, на рибальських форумах і під час живого спілкування любителів фідера, не припиняють задаватися питання, поради, думки щодо використання цієї гуми в фідерних оснащеннях.

У сьогоднішній статті розберемо переваги і недоліки використання фідергама, а також розглянемо популярні схеми монтажу з використанням такого амортизатора.

 
Неділя, 01 січня 2012, 18:44

Фідерна годівниця метод

Годівниця для фідера метод

Поряд з традиційною квадратною або круглою годівницею для фідера, багато рибалок використовують годівницю типа «метод». Ця годівниця відкритого типу з нескладною конструкцією. Використовується для водойм зі стоячою водою або при лові на річкових заплавах, де течия дуже слабка. Є у такого способу лову й свої незаперечні достоїнства і кілька недоліків. Давайте розглянемо їх, і визначимо, коли вибір такої снасті буде найбільш правильним.

 

 
Неділя, 22 травня 2011, 20:36

Як прив'язати шок-лідер для фідера?

Шок лідер для фідера

Під час рибалки на фідер, до прив'язки шок-лідера до основної ліски виникають підвищені вимоги. І це через малий діаметр пропускних кілець на вершині фідера.
В цій статті розглянемо, що взагалі таке шок-лідер і чи потрібний він під час риболовлі на фідер. Розберемо вузли для прив'язки шок-лідера і виберемо оптимальний для використання на фідері.

 
Неділя, 08 травня 2011, 00:31

Патерностер Гарднера для фідера

патерностер Гарднера для фідера


У риболовлі на фідер використовуються різні види оснащень фідеру. Тут і симетрична петля, і асиметрична, і трубочки протизакручивателі, і ковзаючий монтаж з годівницею "метод". Але напевно найпопулярніший монтаж це патерностер Гарднера.

В цій статті ми розглянемо переваги і недоліки такого монтажу, а також детально розберемо етапи його виготовлення.

 
Середа, 20 квітня 2011, 20:57

Несиметрична петля для фідера

Несиметрична петля

Як сказали б у Одесі: несиметрична петля - це не перше оснащення для фідера, але і не друге)).

"Патерностер Гарднера або несиметрія"? - таке питання ставлять багато любителів риболовлі  на фідер. Простота першого оснащення і чутливість другого, роблять вибір між ними не таким вже і простим. А щоб зробити правильний вибір за різних умов лову, давайте детально розглянемо переваги і недоліки несиметричної петлі для фідера.

 

 
Неділя, 17 квітня 2011, 19:46

Рибалка на метод

Годівниця типу "метод" дуже популярна на заході. Вважається, що її придумали англійці. І що вона заборонена на багатьох західних водоймах із-за своєї "суперупійманості". Але це вже з розряду рибальських байок.

Годівниця методЦе звичайна відкрита годівниця на основі рамки або гратів, вагою звичайно від 30 до 80 грамів. Існують моделі з відвантаженою стороною і вантажем по центру. "Метод" нагадує нашу давно відому на Україні "соску", тільки ми звикли використати пружину, м'якиш і чотири гачки, а в класичному "методі" використовується один гачок, і спеціальні суміші з декількох компонентів.
Основний улов на цей метод: короп, лящ, лінь і марена. Донна риба живиться з дна і знайшовши привабливий корм, починає обсмоктувати і ритися у нім. І така годівниця якраз притягає рибу тому що дає легкий доступ до підгодівлі.

Через 1-2 хвилини після падіння годівниці метод, на дні утворюється розсип підгодівлі навкруги все ще твердій частині. Наживка може знаходиться усередині кулі або поряд з ним.

 


Головна сторинка |   Карта сайту  |
Використання матеріалів сайту тільки з активним гіперпосиланням на сайт http://feeder.in.ua