Вівторок, 21 лютого 2012, 18:17

Гачок Owner Worm SP-BH для хробака

Гачок ОвнерНа Україні, мабуть, найвідомішим і популярним виробником гачків є Owner. Саме про цього виробника говорять, коли мова йде про хорошу якість гачків. Хоча навіть у перевірених магазинах нерідко можна зустріти і підробку під цю торговельну марку, але все-таки «справжні» гачки є, і їх якість продовжує радувати багатьох.
Гострота овнеровскіх виробів дуже добра. Найголовніше, що якісний дріт дає дійсно велику довговічність гостроті гачків. Деякі рибалки вважають, що тупляться вони повільніше, ніж вироби інших фірм-виробників. Але й ціна трохи вища, ніж у конкурентів. Найпрестижніші моделі гачків забезпечуються іншою упаковкою. Хоча за якістю вони ні чим не відрізняються від таких же моделей в простих пакетиках.

Гачки для риболовлі від OwnerOwner - це японський концерн, з сорокарічним досвідом виробництва. Робить ця компанія та інші вироби для рибалок (вертлюжки, застібки, воблери, ліску ...). Але саме виробництво таких маленьких, але дуже важливих елементів рибальської снасті, як гачок, зробило цю фірму еталоном якості, довговічності та гостроти. Ще раз повторю, що всі ці характеристики відносяться до справжньої продукції (не підробкам).
Пропоновані серії гачків забезпечують потреби практично всіх напрямків рибної ловлі. Тільки на наших прилавках магазинів можна зустріти лише частину продукції від усієї яка виготовляється цим японським концерном.

 

Гачки мають різну форму і розмір. Але окремо можна виділити кольорові серії гачків від цього виробника. Серед них заслуговує на особливу увагу чисто черв'ячний рибальський гачок: Owner Worm SP-BH 53118.
Як бачимо, цей гачок зроблений з тонкого дроту діаметром 0.57мм. Така товщина дроту менше травмує хробака при насадженні. Відповідно він довше зберігає працездатність, довше рухається і тим самим краще привертає рибу.

Owner Worm SP-BH для ловуДовга форма гачка дозволяє насадити хробака повністю. Можна зробити це колечком або уздовж всього тіла черв'яка.

Найголовніше це бороздочки на гачку. Їх призначення утримувати наживку від сповзання. І працює така задумка дуже добре. На звичайному гачку без зачіпок хробак сповзає з часом до жала, створюючи клубок. А на Owner Worm черв'як рівномірно розподілений по гачка і привабливіший для риби.

Два гачкаНайкращі гачки для риболовлі

Ну і ще одна особливість моделі Worm від Овнера - це колір гачка. Хоч і вважається, що риба погано розрізняє відтінки, але фахівці фірми впевнені, що саме таке покриття гачка викличе найменше підозра навіть у самій обережної риби.

Можна ловити цим гачком і на великого мотиля, особливо великий ефект дає його поєднання з іншими наживками. Наприклад, мотиль + хробак, мотиль + опариш. Можна поєднувати наживку з рослинної насадкою.
Краще використовувати гачок Owner Worm з номерами № 8,10,12,14. Підходять вони для лову білої риби: лящ, підлящик, густера, плотва, краснопірка.

Для лову більш великої риби не дуже підходе товщина дроту. Її тонкий діаметр розрізає губу солідної риби і виходить. Але для коропової лову є й інші гачки. Дріт на них більш товстий і добре утримує рибу.


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Головна сторинка |   Карта сайту  |
Використання матеріалів сайту тільки з активним гіперпосиланням на сайт http://feeder.in.ua