П'ятниця, 17 лютого 2012, 22:28

Рибальські гачки від Гамакатсу

Гачкі від Гамакатсу 

Сьогодні ринок рибальських аксесуарів буквально переповнений пропозиціями від різних фірм. Серед пропонованих гачків для рибалки теж є що вибрати. Представлені тут і імениті виробники, які цінуються своїю якістю, але і мають чималу ціну. Є й гачки від маловідомих фірм, які й коштують дешевше.


Найпопулярнішими серед рибалок Україні вважаються «гачкові» фірми Gamakatsu, Owner, Kamasan, Мustad, VMC, Cobra, Carp Specialist та ін.

Сьогодні мова піде про японського виробника гачків - фірму Gamakatsu. Практично в кожному риболовецькому магазині можна зустріти продукцію від цього виробника. Відома ця компанія не тільки гачками, а й іншими рибальськими аксесуарами. На нашому ринку набула поширення лыска від цієї фірми. Має вона гарну якість і цінується багатьма рибалками.

Але найвідомішою продукцією від Гамакатсу є саме гачки. Причому на Європейському ринку ця торгова марка працює ще під назвою Spro.

Середня ціна гачків і відмінна якість - ось через що ця фірма цінується серед рибалок. Дійсно, всі знають, що саме дріт японського виробництва є еталоном гостроти і міцності для лову риби. Та й виробничий досвід японських брендів дуже великий. Наприклад, Gamakatsu має 50-ти річну історію виробництва та удосконалення виробів для рибної ловлі. Зрозуміло, що такий досвід і відома любов до праці японського народу, зробили продукцію з цієї східної країни популярною по всьому світу.

рибальські гачкиСьогодні Гамакатсу випускає сотні моделей гачків. Серед них є розраховані для морської риболовлі і для прісних водоймищ. Відрізняються вони розмірами, товшиною дроту і формою. На території України можна зустріти кілька десятків видів гачків від цієї фірми. Але перекривають вони практично всі потреби рибалок для упіймання найрізноманітнішої риби.

Для донної лову й лову на поплавок є прекрасні серії гачків. На перше місце можна поставити моделі гачків під назвою F22. Розроблялася така модель для лову в нахлист. На такій формі гачка зручно в'язати штучну мушку. Ця серія і використовується для нахлистової риболовлі, але ще більше застосування вона отримали в донній ловлі. Незвичайна форма гачка F22 надала, якимось чином, додаткову чіпкість. Риба може бути найрізноманітнішою. На них можна ловити і невелику рибу і солідних коропів до декількох кілограмів.
Вигин гачка Ф22 такий, що впивається в губу рибі не впоперек, а як би уздовж, тим самим сходи риби зводяться до мінімуму.гачки Gamakatsu f22В основному використовують F22 № 10, 12 і 14. Саме вони можуть зачепити й велику і невелику рибу. Для насадки використовуються зерна перловки, кукурудзи, м'якіш хліба, мамалига, опариш і т.д. Для хробака краще використовувати іншу, більш класичну форму.

Гачок для коропаА моделей з круглою «класичної» формою від Гамакатсу дуже багато. Є і з довгою формою, які більше підходять для хробака, є і з короткою, для лову на рослинні насадки або «волос».
Яким би не був гачок гострим після покупки, з часом він притупляється. Якщо якість дроту, з якого він зроблений, висока, то втрата гостроти може бути не швидкої. Якщо це дешевий гачок або підробка, то затупітися він може після першого закиду або не мати гостроти з самого виробництва.

Перевірка гостроти гачкаМаленьке, але дуже важливе правило - гачок повинен бути гострим. Тому в процесі рибалки, час від часу необхідно перевіряти його гостроту. Найпростіший спосіб для цього - це перевірка вістря на нігті. При цьому гачком не намагаємося проколоти ніготь, а проводимо по ньому. Гострий гачок не тільки відразу ж залишить подряпину на поверхні нігтя, а й зупиниться при такому дряпанні. Як тільки гачок затупився, потрібно його заміна, бо саме від його гостроти залежить і наш улов.

Читайте також:

Огляд фідерних гачків

Фідери Salmo в Україні

Ліска для фідера


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Головна сторинка |   Карта сайту  |
Використання матеріалів сайту тільки з активним гіперпосиланням на сайт http://feeder.in.ua