Вівторок, 05 квітня 2011, 23:35

Фідери Sabaneev. Огляд.

Sabaneev

 

Важко повірити, але свою історію в розробці і виробництві рибальскіх снастей технологічний центр Sabaneev почав ще в 80 роках при Союзі.

Тоді уперше було організовано виробництво углепластикових вудилищ. Переживши "смутні часи" 90-х, фахівці компанії продовжують розробляти зразки  болонских, телескопічних вудиліщ, фідерів, матчевих і інших вудилищ, причому роблять це досить успішно.

Тільки ось виробництво тих самих вітчизняних розробок знаходиться не в Росії, а в Китаї і Кореї. Ну це може навіть і до кращого, враховуючи підняту якість китайського виробництва і дешевизну. Вудилища, зокрема фідери, поступають до нас за цілком прийнятною ціною і конкурентною якістю. Та і світові компанії-бренди у виготовленні снастей для спортивної риболовлі не гидують мати виробничі потужності в Південно-східній Азії, адже тут головне контроль якості з боку компанії замовника і добре налагоджений зворотний зв'язок.

На сторінках сайту Рибалка на фідер ви можете знайти огляд "фідери Salmo" і огляд фідерів Shimano. У цьому огляді мова піде про російського розробника і виробника фідерів компанію Sabaneev. Які ж фідери пропонує нам торгова марка Sabaneev?

У сьогоднішньому огляді фідерів Sabaneev розглянемо три категорії:


Огляд фідерів Sabaneev Impressia.

Серія фідерів Sabaneev Impressia випускається вже не один рік і набрала широку популярність серед рибалок. Представлена такими моделями:

Модель Довжина,см. Вага,гр. Тр. довжина,см. Тест,гр. Ціна
Impressia Feeder 300 300 195
157 45 біля 100$
Impressia Feeder 390
390 400 140 100 біля 130$
Impressia Feeder 420 420 415 147 180 біля 150$

Фідери класу Sabaneev Impressia Feeder виконані з вуглепластика з використанням 36-тонного графіту.У комплекті постачання входять чотири вершини номіналом 2, 3, 4 і 5 унцій. Як і в недорогих китайських фідерах вершини зберігаються в хисткому пластмасовому прозорому тубусі. Відомо, що міцність цих тубусів бажає кращого, вони легко ламаються, а кришечки втрачаються, так що багато фідеристів носять вершини в чохлі, а це звичайно може привести до їх ушкодження. Хотілося б щоб виробники таких якісних фідеров подумали і про якість цих контейнерів.

Sabaneev Impressia Feeder

 

Кільця на хлисті зі вставками (SiC) дають можливість використати шнур. Фідери поставляються в м'якому матер'яному чохлі.

При описі чутливості фідерів, використовують таке слово як "дубина", і воно добре характеризує цю серію. Передусім у цих фідерів колосальна міцність і жорсткість. Це вам не які-небудь чутливі "нікчеми", при закиданні яких з тестовим вантажем думаєш: чи не лопне хлист? адже я повісив граничну годівницю і плюс ще набив кашею!

Ні, ось якщо на фідері серії Impressia написане 100гр, то кидайте свою годівницю хоч за горизонт, він спокійно витримає.

І навіть самі виробники фідерів говорять, що тестове навантаження це реальна здатність фідера до закидання цього вантажу. А це вже дуже важливо. На річках з сильною течією, при весняному паводку, при годуванні на далеких бровках, хороше та упевнене закидання годівниці для фідера дає відмінний заділ для успішної риболовлі.

Отже, міцність фідерів серії Sabaneev Impressia - це головний її козир. Але вимога до невисокої ціни змусила використати не дорогі матеріали, що природно привело до обважнення фідера, а це істотний мінус.

Зрозуміло, що жорсткість матеріалу фідера дає слабку чутливість при виведенні риби. Багато хто любить тонкі фідери повільного ладу саме за те, що вони передають усі поштовхи і наміри риби при виведенні. Кілограмовий лящ на них здається відмінним трофеєм, викликаючи приємні почуття азарту.

Ця серія сабанеевских фідерів Sabaneev Impressia позбавлена такої чутливості, та зате відмінно тягне 3-5 кг коропів на якому-небудь платнику. Звичайно, це дає широку універсальність таким фідерам, але ось плітку тягати буде вже не так цікаво.

Від деяких рибалок навіть доводилося чути, що фідери серії Sabaneev Impressia взагалі не гнуться, саме із-за їх міцності-жорсткості.

Ні, ці фідери хоч і жорсткі, але звичайно гнуться. Наприклад, 3х метровий фідер серії Sabaneev Impressia добре гнеться, і при виведенні відчувається робота усього вудилища. Фідер Sabaneev Impressia завдовжки 3,9 м. гнеться переважно у верхній частині, і чутливість у нього більше "глуха". Щонайдовший фідер Sabaneev Impressia 4.2 м. добре грає у верхній половині, але до нього і претензії не можуть бути великими, при такій довжині закидати вантаж 180 грамів, яка вже тут чутливість?

Не потрібно дивуватися такої жорсткості фідерів. Клас цієї серії Sabaneev Impressia такий. А багатьом рибалкам такий фідер і потрібний: можна ловити на годівницю для фідера, а можна закинути пружину або навіть макушатник.

Тим більше що такий фідер серії Sabaneev Impressia пробачить багато помилок при закиданні і для школи лову на фідер підходить на відмінно.

Серія фідерів Sabaneev Impressia це відмінні робочі конячки, міцні і невибагливі, але ціни на них можуть здатися не такими бюджетними. На ринку можна знайти і китайські аналоги таких фідерів за ціною в два рази меншої.

Але що вибрати? Незрозумілого виробника з неперевіреними числами написаними на бланку фідера, або фідер, з доброю репутацією, з яким ви знаєте що купуєте? Звичайно, краще схилиться до другого варіанту, адже купується фідер не на один сезон, а запасу міцності цієї серії вистачить ще на дуже багато рибалок на фідер.
  

Огляд фідерів Sabaneev Foton

Серія фідерів Sabaneev Foton 2010 року прийшла на зміну серії Sabaneev Impressia і представлена такими моделями:

Модель Довжина,см. Вага,гр. Тр. довжина,см. Тест,гр. Ціна
Foton Feeder 300 300 220 155 50 біля  70$
Foton Feeder 330 330 240 118 60 біля  80$
Foton Feeder 360 360 250 126 70 біля  80$
Foton Feeder 360 360 270 126 100 біля  85$
Foton Feeder 390 390 325 136 130 біля 100$
Foton Feeder 420 415 380 148 180 біля 110$

Sabaneev FotonЯк бачимо по ціновому діапазону фідери Sabaneev Foton можна віднести до середнього діапазону, причому його нижній частині. Так що ж нам пропонують?

Дійсно серія фідерів Sabaneev Foton істотно відрізняється від попередньої серії Sabaneev Impressia. Це вже зовсім інші фідери. Вони стали помітно легше і чутливіше. Хоча використовуються углепластик, але якість його вже стала явно вища. Причому як заявляє виробник надійність фідерів залишилася колишньою і гарантія тестових навантажень має реальні показники.

У комплекті фідерів Sabaneev Foton йдуть 3-4 вершини різних номіналів. Тубус для фідерів став щільніший, хоча закривається тими ж пластмасовими кришками. Вершини стали трохи важче, але це із-за того що пропускні кільця на них стали більшого діаметру. Вони дозволяють вільно пропускати через себе вузли шок-лідеру, і не заважають під час риболовлі у морози, та під час цвітінні тополі, коли пух так любить чіплятися за шнур.

На самому вудилищі Sic -овские кільця в нержавіючій оправі.

Щонайдовший надважкий фідер з серії Sabaneev Foton має довжину 4.2 метра, тест 180 гр., і легше за свого побратима з серії Sabaneev Impressia на 40 гр.

"Фотони" мають швидкий лад і добре лежать в руці, при закиданні, навантаження хрошо розподіляється по бланку.

Отже: надійність, міцність, бІльша чутливість - плюси серії вудилищ фідерів Sabaneev Foton. Прийнятна ціна - теж важливий чинник для любителів рибного лову на фідер. Дизайн звичайно дещо грубуватий і поступається дорожчим аналогам, але тут ключове поєднання "дорожчим"))

Так що, дивіться, вибирайте, трясіть. Фідери серії Sabaneev Foton будуть не поганим вибором.

Огляд фідерів Sabaneev Foton Pro

Серія фідерів Sabaneev Foton Pro була розроблена як і серія Sabaneev Foton також в 2010 році і позиціонується як топ-клас. Представлена такими моделями:

Модель Довжина,см. Вага,гр. Трансп. довжина,см. Тест, гр. Ціна
Foton Pro Feeder 300L 300 130 142 40 біля  130$
Foton Pro Feeder 300LM 300 140 142 60 біля  130$
Foton Pro Feeder 360M 360 195 127 80 біля  170$
Foton Pro Feeder 360MH 360 210 127 100 біля  190$
Foton Pro Feeder 390MH 390 220 137 90 біля  190$

 
Як бачимо цей ряд фідерів Sabaneev Foton Pro займає широкий клас: 3х метрові лайти (L) і лайт/медіуми (LM), 3,6 метровий медіум (M) і медіум/хэви (MH), і 3,9 метровий медіум/хэви (MH).
 

Sabaneev Foton Pro

Що можна сказати про цю серію?

Фідери серії Sabaneev Foton Pro замислювалися як доступні за ціною аналоги першокласних фідерів від відомих брендів.

Попередні серії Sabaneev Impressia і Sabaneev Foton, незважаючи на свої якісні показники, не могли задовольнити усі пристрасті обізнаних фідеристів. Велика вага, товсті бланки, все-таки не дають повноцінно насолодиться і оцінити переваги рибалки на фідер.

І представники марки Sabaneev вирішили вийти на нішу топових моделей для спортивного лову на фідер, де враховуються вже більше підвищені вимоги до матеріалу, дизайну, вазі ну і звичайно надійності фідерів.

У комплект з вудилищами фідерів Sabaneev Foton Pro вершини різних номіналів : на 0,5, 1, 1,5 і 2 унції.

На бланку фідера серії Sabaneev Foton Pro дев'ять пропускних кілець (SiC) : два кільця - двоопорні, і сім - одноопорні. Одноопорні кільця мають легшу вагу і роблять найменший вплив на лад вудилища.

Повинен відмітити вдалий катушкодержатель, в якому нагвинчуться верхня частина руків'я на лапку котушки.

Якщо розглядати різницю між близькими фідерами по ладу, то наприклад лад моделей фідерів Sabaneev Foton Pro з приставкою L набагато м'якше чим LM. Відмінно амортизують ривки риби при виведенні, легкі і чутливі. Sabaneev Foton Pro 300L підходить більше для лову на ближніх дистанції, метрів до 30-40. Фідер Sabaneev Foton Pro 300LM має більш швидший лад, жорсткіший.

На момент огляду стало відомо що ця серія фідерів Sabaneev поповниться ще двома моделями: важким фідером на 4,2 м. і пикером довжиною 2,40 м.

Взагалі усі моделі фідерів Sabaneev Foton Pro підходять по більшості параметрів найвимогливішим рибалкам, тільки може в дизайні поступаються конкурентам в класі. Але ця справа така собі, не усі обертають на це увагу, фідер потрібний для того, щоб ловити, а не дивитися на нього.

Підводячи підсумок огляду фідерів від Sabaneev, можна сказати, що моделі цих трьох серій перекривають велику частину попиту на ринку фідерів. Адже серед них є і бюджетні моделі і моделі для професіоналів, причому усі вони мають хороші характеристики для своїх класів.

Рекомендації від провідних спортсменів рибалки на фідер, відмінна надійність і рідна назва торгової марки - дають шанс фідерам від Sabaneev, зайняти гідне місце на берегах наших озер і річок.

Читайте також:

Світлячки для риболовлі

 

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Головна сторинка |   Карта сайту  |
Використання матеріалів сайту тільки з активним гіперпосиланням на сайт http://feeder.in.ua