Субота, 16 квітня 2011, 22:49

Фідери Shimano Catana CX. Огляд.

shimano

Сьогоднішній огляд присвячений фідерам Shimano, з нової серії Catana CX. Це добре відомий японський виробник вудилищ та фідерів, розрахованих на середній бюджет.
Серія фідерів Shimano Catana CX є продовженням такої відомої серії як BX, і представлена декількома класами:


Фідери SHIMANO CATANA CX :

Легкий фідер для стоячої води:

SHIMANO LIGHT FEEDER (довжина - 3,66м., тест - 50гр.) середня ціна 105-120$;


Більш універсальні моделі фідерів:

SHIMANO MEDIUM FEEDER (довжина - 3,66м., тест - 100гр.) середня ціна 120-130$;
SHIMANO HEAVY FEEDER (довжина - 3,96м., тест - 110гр.) середня ціна 130-140$;


Потужний фідер для закидання важких годівниць:
SHIMANO EXTRA HEAVY FEEDER (довжина - 3,96м., тест - 150гр.) середня ціна 160-180$ ;


Дві моделі зі змінною довжиною, які дозволяють ловити на різних дистанціях. (у комплекті йдуть 4 секції):

 SHIMANO MULTI LIGHT MEDIUM FEEDER (змінна длина-2,74.3,35м., тест - 70гр.) середня ціна 120-130$;
SHIMANO MULTI HEAVY FEEDER (змінна довжина - 3,66.4,27м., тест - 110гр.) середня ціна 155-170$;


Фідер з серії Catana CXОтже, в серії фідерів SHIMANO CATANA CX є моделі практично на будь-який смак і умови лову. У комплекті йдуть традиційні три вершини різної гнучкості. Усі моделі виготовлені за новою технологією, використовується матеріал Geofibre.


Огляд SHIMANO CATANA CX MEDIUM FEEDER

Для детального тестування ми вибрали фідер середнього класу SHIMANO CATANA CX MEDIUM FEEDER. Маючи тест до 100 грамів цей фідер може показати нам усі достоїнства і недоліки цієї серії. Непоганим конкурентом Shimano Catana CX можуть стати фідер Сабанєєв Sabaneev Foton Pro. Але фірма Shimano має великий авторитет серед рибалок, та і ціна у вудилищ фідерів Sabaneev Foton Pro на мій погляд завищена.

Перше що впадає у вічі, коли береш CATANA CX, це новий дизайн. Коли тримаєш в руках це вудилище - розумієш що Shimano справжній Бренд в таких речах. Матеріал і колір приємно радують. Окрім ручки, усе вудилище виконане в чорному кольорі. Логотип з інформацією золотого кольору і видавлена назва на місці кріплення котушки, виглядають дуже ефектно.

SHIMANO CATANA CX MEDIUM FEEDER

Бланк фідера CATANA CX MEDIUM зроблений з якісного карбону XT - 40 і нового матеріалу Geofibre. Геоволокно прийшло на зміну іншому матеріалу Fine Crystal Carbon, який раніше використовувався у фідерах Shimano. Як заявляє представники цієї фірми, це волокно поєднує в собі неймовірну жорсткість, високу міцність, надає еластичність вудилищу, і при цьому має прийнятну ціну для рибалки. Ця технологія дозволяє поліпшити точність закидання.

Довжина SHIMANO CATANA CX MEDIUM FEEDER в розібраному стані 126 см В комплекті три вершини 1,2 і 3 унції. Але навіть найгнучкіша вершина з них, не дає достатній гнучкості при лові на стоячій воді. Для кращої чутливості бажано докупати вершину 0,5 або 0,35 унцій.

Вершини фідераНова CATANA CX MEDIUM класу підійде для початкуючих рибалок і для вже досвідчених фідеристів. Фідер відмінно сидить в руці, бланк гнеться від середини, лад дійсно середній, але як мені здається все-таки ближче до повільного.

Середня модель спокійно справляється з виведенням великою риби, і дає необхідну чутливість, що так цінується багатьма рибалками.
Взагалі ця серія набере широку популярність із-за відмінного співвідношення ціна-якість.

CATANA CX

Дивиться огляди:

Світлячки для риболовлі

 

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Головна сторинка |   Карта сайту  |
Використання матеріалів сайту тільки з активним гіперпосиланням на сайт http://feeder.in.ua